14 marca 2020

New Moon Piątku Trzynastego - zimowy album

Choć wiosna za pasem, u mnie nadal nieco zimowe klimaty i kolejna z kolekcji, którą (moim zdaniem) warto mieć w swoich zbiorach ;)) New Moon Piątku Trzynastego idealnie sprawdzą się w każdym projekcie - dziś na kiviovej bazie w roli zimowego albumu, pamiątki po urlopowo-feryjnych voyage'ach... 

Do wykonania albumu wykorzystałam bazę kartki-książki (pionowej), której wnętrze (tym razem) wypełniłam plikiem kopert na pamiątkowe zdjęcia, bilety i drobiazgi związane z wyjazdem na narty. Również front każdej z kopert można wykleić ulubionymi fotografiami, czy sentencjami związanymi z wyjazdem. Album tego typu możecie z powodzeniem wykorzystać również na inne okazje - od Was zależy stylistyka i charakter projektu ;))
Do wyboru macie kilka formatów i kolorów wspomnianych baz, a ich złożenie nie przysparza żadnych trudności. Jak widzicie, nawet zbigowana harmonijka jest idealnie spasowana, łatwa w klejeniu a po złożeniu wygląda bardzo estetycznie ;)) Jej wysokość (a tym samym głębokość kartki) pozwala na zamieszczenie w jej wnętrzu sporej ilości detali czy kopert, co daje wiele możliwości jej wykorzystania. Gorąco polecam ;)) 

Jak widać, również kiviowe gwiazdeczki idealnie wpasowały się w klimat projektu ;)) wciskam je gdzie tylko mogę :)) cóż począć... po prostu uwielbiam :))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz